Hakkımda

Uğur Ökmen Kimdir?
1999-2004 yıllarında İstanbul/Avcılar Yıldırım Spor Kulübünde Vücut Geliştirme-Fitness eğitmenliği yaptı. Klüp içersinde spor yapanlara hafif sakatlıklara karşı masaj ve bandajlamalarla müdehale edip, Masaja olan ilgisi artmıştı.
 
Masaj ve Terapilerde kendini daha profesyonel olarak yetiştirmek için, 2005-2006 tarihinde Genel Masör Ve Spor Masörleri Birliği Derneğinden; Anatomi-Fizyoloji-Terminoloji-Hijyen-Psikoloji-Turizimde Beşeri İlişkileri-İlkyardım/İlkyardımda Taşıma Ve Kurtarmalar-Genel Masaj Teorisi-Genel Masaj Pratiği-Spor Masajı Teorisi-Spor Masajı Pratiği-Spor Sakatlıklarında İlkyardım Ve Bandajlama Teknikleri-Alternatif Tedavi Yöntemleri-Estetik Yüz Masajı; Derslerine Doçent,Profesör ve Doktorların vermiş olduğu (296) Saatlik eğitimlerine katılarak, Lisanslı Masör Terapist Sertifikasını aldı.
 
2006 yılının Mart ayında Bodrum’un çeşitli yerlerinden Uğur’a iş teklifleri geldi. Bu tekliflerden birini değerlendirip Bodrum/Merkeze taşındı. Burada bir otelin SPA (Sudan Gelen Sağlık) merkezinde Masör ve Fitness Antrenörü olarak çalışmaya başladı.
 
Muğla Valiliği/İl Sağlık Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu İlkyardım seminerine katılarak, İlkyardımcı Sertifikası ve Kimlik kartı aldı.
 
2006-2010 Yıları içerisinde, Bodrum sakinlerine ve çevre beldelerden Masör Uğur’a ulaşan, hastalara ve masaj severlere; Evinde,İşyerlerinde,Tatilcilerin kaldıkları otellere, İşadamları-Hanımları, Sosyete, sanatçı & mankenlere Bürokratlara, herkesimden insanlara Bay/Bayan/Din/Dil/Irk ayrımı yapmadan Profesyonelce Masaj ve Terapi hizmetleri verdi.
 
2011 Yılında Uğur Ökmen'e İstanbul'dan M.E.B. bağlı Masaj ve Estetisyenlik okulundan, Masaj Eğitmenliği teklifi geldi. 
Anlaşma sonucu İst/Bahçeşehir'de Masaj Eğitmenliği görevine başladı ve halen ikinci bir Masaj okulu olan Beylikdüzün'de eğitim vermeye devam ediyor. 
 
Haftada iki defa eğitim verdiğinden boş zamanı olup, kalan zamanınıda siz Masaj severlere ayırarak aktif olarak Masaj terapilerine devam etmektedir.
 
Uğur Ökmen'i google'dan arama yaparak, geçmiş zamanda yapmış olduğu Gazete-Dergi-Tv. den ropörtajlarını bulabilirsiniz.