MASAJ HİZMETİ

Masaj hizmeti, birçok faydası bulunan fizyolojik ve psikolojik anlamda insanı besleyen, arındıran, dinçleştiren, daha sağlıklı ve güçlü hale getiren bir uygulamadır.Alanında uzman ve deneyimli masör ya da masözler tarafından yapılması gereklidir.Kaliteli bir uygulama sonrasında kişi üzerinde oldukça olumlu etkiye sahiptir.

Biyolojik anlamda açıklamak gerekir ise,kan ve lenf dolaşımındaki bozuklukları gidererek dolaşımı hızlandırır, yağ yakımını arttırır, toksinlerin atılmasına yardımcı olur, sindirim sistemi üzerinde çok faydalıdır,vücudun gereğinden fazla stres yaşaması sonucunda oluşabilecek kas ağrıları,eklem ağrıları,kramplar gibi birçok rahatsızlığı azaltıcı etkiye sahip olmakla birlikte kronik rahatsızlıkların giderilmesinde de başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Fakat bu tür gelişmeler kaydetmek için öncelikle kaliteli bir masaj hizmeti almak gerekmektedir. Sizlere sunduğumuz profesyonel masaj hizmeti ile fiziksel ve ruhsal anlamda ihtiyaç duyduğunuz, yüksek kalite standardına sahip masaj tekniklerinden birini seçerek bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uyguladığımız masaj teknikleri; medikal/tıbbi masaj, sıcak taş masajı, bölgesel masaj,anti selülit masajı, derin bağ doku masajı, refleksoloji masajı,thai masajı, isveç masajı, spor masajı, aromaterapi masajı ve shiatsu masajıdır.

Sadece yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve randevu almak. Ardından masaj seanslarını belirleyerek bu pozitif sürece birlikte adım atacağız.