REFLEKSOLOJİ MASAJI

Refleksoloji masajı, ayak tabanına yapılan ve vücudumuzdaki organların tedavisinde kullanılan bir masaj yöntemidir. Uzman ve deneyimli masörler tarafından önce ayak tabanına belirli miktarda bası uygulanarak kişinin rahatsızlıkları tespit edilir, ardından uygulamaya başlanır. Ayak altına yapılan masaj ile kişinin etkili bir rahatlık yaşaması sağlanır.

Vücudumuzdaki organların ayak tabanında belirli refleks noktalarına sahip oldukları temeline dayandırılan ve sinir uçlarına yapılan masaj yönteminde iki farklı teknik kullanılabilmektedir. Doğu refleksolojisi ve Batı refleksolojisi olarak sınıflandırılan bu yöntemlerdeki temel fark, Batı tekniğinde sadece ayağın ve refleks noktalarının ele alınması ve uygulamanın el ile gerçekleştirilmesi iken Doğu tekniğinde ayak dahil bacak bölgesininde ele alınması ve refleks noktalarına ahşap, ince bir çubuk yardımı ile uygulamanın yapılmasıdır. En az 30 dakika sürmekte olan bu masajın ardından kişi, fiziken ve ruhen arınmış aynı zamanda rahatlamanın huzuruna erişmiş olur.

En kaliteli, en profesyonel ve en iyi hizmeti bir arada bulabileceğiniz Refleksoloji masajı İstanbul hizmeti ile büyüleyici bir o kadar da eşsiz bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Lütfen hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.